Dokąd zmierzamy

Chcemy tworzyć unikatowe środowisko ludzi – naszych pracowników i klientów, którzy są pasjonatami zarządzania. Gromadzimy wiedzę i dobre praktyki, aby dzielić się nimi z naszym otoczeniem. 4Results ma być platformą wymiany myśli i doświadczeń.

Nasza misja

Mamy naturę odkrywców, a naszą prawdziwą pasją jest rozwój ludzi. Dlatego razem z Klientami wdrażamy rozwiązania, dzięki którym każda firma może być lepszym miejscem – miejscem, które jest BARDZIEJ. Prawdopodobnie jesteśmy najlepsi w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, 4Results to inspiracje, wdrożenia i rezultaty – dla ludzi, którzy chcą BARDZIEJ.

Długofalowa wizja rozwoju

Jesteśmy po to, żeby podważać status quo w firmach i metodach zarządzania. Nie wiemy, co będziemy robić za 10 lat, bo świat jest zbyt zmienny i dynamiczny, aby trzymać się utartych rozwiązań. Wiemy, że chcemy wspierać liderów w codziennym zarządzaniu i budowaniu zdrowych organizacji.

Firma doradcza i wdrożeniowa

Poszukujesz rozwiązań lub pomocy
w obszarze zarządzaniaHRsprzedaży i marketingufinansów przedsiębiorstwaprodukcji, logistyki i magazynowaniazarządzania i optymalizacji procesóworganizacji pracy ?

Jesteśmy grupą ludzi, którym zależy na rozwiązywaniu problemów firm: otwieramy im drogę do dalszego rozwoju, zmieniamy sposób działania, pomagamy wdrażać strategie.

Znamy zapewne wszystkie narzędzia wspierające restrukturyzację, doskonalenie i optymalizację przedsiębiorstw. Najważniejsze jest jednak to, jak podchodzimy do wyzwań – o rezultaty walczymy do końca, a efekty osiągamy dzięki racjonalnemu działaniu połączonemu z poszanowaniem dla całej organizacji. 4Results to więcej niż firma doradcza: to zaufany partner.

0 +
Zrealizowanych
projektów
0 +
Klientów
0 +
Konsultantów
i trenerów

Nasze podejście

W projektach 4Results kluczowe jest partnerstwo oparte na zaufaniu i wspólnym rozumieniu celów.
 
Po rozpoznaniu sytuacji,proponujemy bardzo konkretne działania wdrożeniowe ujęte w harmonogramie prac. Nigdy nie pozostawiamy Klienta bez możliwości wdrożenia naszych propozycji.
 
Wykazujemy ponadprzeciętne zaangażowanie i troskę o rezultaty, ale jednocześnie w projektach angażujemy Klienta, aby wdrażane rozwiązania były trwałe.

Co robimy

Działając wspólnie z naszymi Klientami wdrażamy konkretne rozwiązania dla uzyskania pożądanych zmian w przedsiębiorstwach i wypracowania oczekiwanych rezultatów.

Zespół

Unikalny zespół tworzą niepowtarzalne jednostki. W 4Results każdy jest pozytywnie zakręcony – na punkcie rozwiązań wspierających Klientów, ale też na stwarzaniu odpowiedniej atmosfery – takiej, w której realizuje się postęp i rozwój. Mamy też więcej cech wspólnych. Na przykład każdy z nas ma jakąś pasję, jest w czymś naprawdę dobry i robi to, co lubi.

Kariera

4Results to firma doradcza, które jest idealnym miejscem do rozwoju osobistego i zawodowego oraz do zdobywania profesjonalnego doświadczenia. Chcesz być cenionym konsultantem, trenerem, a może analitykiem lub partnerem biznesowym? Dołącz do nas i wejdź na ścieżkę kariery, którą w dużej mierze możesz sam ukształtować. 

Sales Angels - poznaj największą w Polsce społeczność ludzi sprzedaży!

Sales Angels to unikatowe w skali Polski środowisko skupiające ekspertów, liderów i specjalistów sprzedaży, a także ludzi, którzy aspirują do tego, by rozwijać swoje sprzedażowe kompetencje. Nasze cykliczne spotkania, w których biorą udział wybitni eksperci zdobywają najwyższe noty u uczestników. Dołącz do społeczności Sales Angels już dziś!

Badania i analizy 4Results

Nasze rozwiązania oparte są na know-how, które samodzielnie oraz we współpracy z Klientami wypracowujemy w ramach autorskich projektów badawczych i analitycznych. Zobacz, jakie badania i projekty edukacyjne realizujemy.

4Results z certyfikatem SUS 2.0

Nowy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.
SUS 2.0 jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez  organizację DEKRA Certification.

4RESULTS​ INSPIRUJE DO DZIAŁANIA

Aktualności

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera.

Subwencję finansową uzyskała spółka 4Results People Sp. z o.o.
Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart