W jakich sytuacjach rekomendujemy nasze rozwiązania?

Organizacja chce:

by jej liderzy i managerowie osiągali ambitne efekty, jednocześnie budując wysokie morale ludzi.

Manager chciałby:

poprzez szkolenie dla liderów nauczyć się efektywnego zarządzania współczesną firmą, gdzie wyzwaniami są millenialsi, zespoły rozproszone, struktura macierzowa, wielopokoleniowe i multikulturowe zespoły, zwinne podejście do zarządzania i stawianie na innowacyjność.

Firmie zależy:

na zaplanowaniu efektywnego rozwoju liderów w oparciu o nowoczesne koncepcje i narzędzia typu akademia menedżera, przetestowane w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach.

Nasze doświadczenie w liczbach:

+
tylu liderów każdego roku bierze udział w naszych szkoleniach z zakresu przywództwa
+
Akademii Lidera jest realizowanych każdego roku
%
Nasz średni poziom wskaźnika Net Promoter Score ze szkoleń z przywództwa

W jakim zakresie działamy:

Angażujący lider

Z punktu widzenia lidera angażowanie polega na włączeniu innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. Jest to szkolenie dla liderów, w którym „Angażujący lider” to manager, który potrafi dać swoim ludziom poczucie sensu i wpływu. Uczymy, jak to robić.

VR DIVE

Jedyny taki program menedżerski w Polsce, w którym metodyka szkolenia z przywództwa oparta o prawdziwą historię i wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości (VR). Koncepcja Dive Culture to proces budowania w organizacji silnej kultury opartej o 3 filary: Kontrolę, Klarowność i Kompetencje. Dowiedz się więcej: https://dive.4results.pl/start

Zwinne przywództwo

Nasza akademia lidera uczy podejścia „agile leadership”. Lider przyszłości musi być ekspertem zwinnego podejścia, by potrafił w chaosie zmian technologicznych i zmieniających się potrzeb klientów sięgać po ambitne cele i nieustannie tworzyć wartość dodaną, jednocześnie utrzymując wysokie zaangażowanie ludzi.

Zarządzanie różnorodnością

Różnorodność możemy rozpatrywać pod względem pokoleniowym (pokolenia X, Y, Z), dotyczącym stażu pracy i kompetencji, kobiety vs. mężczyźni oraz różnic osobowościowych (Model Kolory). Wierzymy w to, że większy potencjał tkwi w zespołach różnorodnych, a rolą lidera jest ten potencjał uruchomić i wykorzystać. Zobacz na czym polega "szkolenie zespoły różnorodne", "szkolenie zarządzanie różnorodnością", "szkolenie zespoły wirtualne" i "szkolenie zespoły rozproszone".

Akademia Lidera

program menedżerski wspierający rozwój kadry. Jego celem jest przygotowanie menedżerów do świadomego angażowania zespołów i realizacji celów firmy. Wyróżnia nas to, że każdy proces rozwojowy tworzymy w kontekście organizacji, elastycznie moderując zawartość poszczególnych modułów po katem tego, co dzieje się w Twojej firmie.

Mentoring i coaching dla liderów

Szkolenie dla liderów to również mentoring i coaching dla osób, które chcą osiągać lepsze cele, budować zwycięskie zespoły, zwiększyć świadomość stylów zarządzania i możliwości budowania zaangażowania. Prowadzimy procesy mentoringowe i coachingowe dla grup talentowych.

Wybrane firmy, które wykorzystały nasze rozwiązania w zakresie przywództwa:

VR Accountability Experience

Jedyny w Polsce taki warsztat pokazujący, jak wdrażać kulturę odpowiedzialności w firmach

Więcej informacji o ofercie:

Angażujący lider

Angażujący Lider to program menedżerski oparty na procesowym podejściu do budowania w firmie kultury angażującej. Skierowany jest do managerów na wszystkich stopniach organizacji, którzy zarządzają zespołami. Zawiera wiele elementów – warsztatów i narzędzi, co pozwala indywidualnie określać ścieżki rozwoju dla każdego uczestnika. Możesz zaczerpnąć od nas szereg inspiracji do budowania angażującej kultury w swojej organizacji, możemy także towarzyszyć Ci w całym procesie wdrażania zmian. Rezultatem naszej współpracy będzie uruchomienie w Twojej organizacji angażującego przywództwa na poszczególnych szczeblach organizacji!

Program szkolenia Angażujący Lider składa się z inspirujących wykładów, programu warsztatów dla menedżerów, gry symulacyjnej, szkolenie dla liderów, narzędzia oceny 360 oraz badania zachowań liderskich.

Zwinne Przywództwo

Uważamy, że skończył się świat uporządkowanych planów, tablic Gantta i przewidywalności. Współczesny lider już nie tylko zarządza ludźmi, lecz działa w PERMANENTNEJ ZMIANIE. Dlatego do efektywnej pracy potrzebuje zupełnie nowego podejścia, nowych kompetencji i narzędzi. Szkolenie dla liderów zakłada, że sukces w nowej rzeczywistości zaczyna się na literę „Z” – zapewnia go budowanie Zespołów opartych na Zaufaniu, Zaangażowaniu i Zwinnych metodykach. Kompetencją przyszłości jest agile leadership.

Projekty i programy Agile Leadership (Zwinne Przywództwo) składają się z inspiracyjnych wykładów, warsztatów i szkoleń.

Zarządzanie różnorodnością

Realizujemy warsztaty, wykłady i programy szkoleniowe, w których uczymy, jak zarządzać w różnorodnym środowisku:

 • Pokolenia X, Y, Z – trzy różne pokolenia to różne oczekiwania, systemy pracy, sposoby komunikacji. Odpowiadamy na kluczowe wyzwania zarządzania różnymi pokoleniami, wyposażając liderów w „Millennial lifepack” – narzędzia zarządzania w różnorodnym środowisku.
 • W organizacjach liderzy często stają wobec wyzwań związanych z różnymi stylami pracy i komunikacji. Na tym polu rozwijamy managerów w oparciu o Model Kolorów – autodiagnozę, mapę zróżnicowania kolorów w zespole i firmie, dopasowywanie indywidualnych strategii zarządzania kolorami w zespole.
 • Różny staż pracy, doświadczenie i kompetencje – tu kluczowym aspektem jest przywództwo sytuacyjne, efektywność i zaangażowanie w różnych grupach pod względem stażu pracy; praca z matrycą celów (cele XXS, SMART i XXL w zależności od stażu pracownika).
 • Kobiety vs. mężczyźni: jak determinuje nasze zachowania biologia, a jak środowisko, dobre praktyki różnorodności płci, praca ze stereotypami płci.

Proponujemy „szkolenie zespoły różnorodne”, „szkolenie zarządzanie różnorodnością”, „szkolenie zespoły wirtualne” i „szkolenie zespoły rozproszone”, aby zbudować harmonijną współpracę wszystkich członków teamu!

Akademia Lidera

Akademia Lidera to dedykowane programy realizowane w okresie od 3 miesięcy do 2 lat. Akademia ma strukturę modułową (od kilku do 10 modułów), którą każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Akademię Lidera dostosujemy do Twoich potrzeb!

Przykładowy przebieg projektu Akademia Lidera:

Jesteśmy certyfikowanym partnerem brytyjskiej firmy Steps Drama

która opatentowała unikalną metodykę prowadzenia warsztatów i szkoleń z użyciem metody drama. Jest to organizacja posiadająca ponad 20 lat doświadczenia w innowacyjnym uczeniu z wykorzystaniem technik aktorskich. Dzięki temu partnerstwu wiemy, jak wykorzystując energię, zabawę oraz kreatywność, kłaść jednocześnie wyraźny nacisk na cele nauczania oraz długoterminową ewaluację wyników.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Co mówią firmy o naszych usługach?

Firma 4Results przeprowadziła dla nas szkolenie „Świadome przywództwo”. Realizacja szkoleń została poprzedzona głęboką analizą potrzeb – wywiadami ze sponsorami projektu, wybranymi menedżerami, a także rozmowami z ich podwładnymi. 4Results przeprowadziło również szkolenie pilotażowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego cyklu szkoleń, który został oceniony bardzo wysoko.
Katarzyna Jarzębińska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Zasobów Ludzkich, Energa Operator Sp. z o.o.

Bądź na bieżąco!

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart