Programy Poprawy Efektywności 4Results:

Szyjemy na miarę! Za każdym razem nasz Program opieramy o realne potrzeby biznesowe klienta. Pracujemy nad produktywnością, jakością, wydajnością, systemem zarządzania czy stabilizacją procesów. Nasze podejście kierujemy zarówno do firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę, jak i tych które szereg usprawnień mają już za sobą. 

 

Nasze Programy Poprawy Efektywności (PPE)  przeznaczone są dla organizacji, które wysoko cenią sobie optymalne wykorzystanie zasobów, ciągłe zwiększanie produktywności, transparentność i wysoką jakość pracy. 

 

Na twardo czy na miękko? Wyzwania produkcyjne, a może biurowe? Program PPE łączy twarde narzędzia z psychologicznymi aspektami wdrażania zmian i zarządzania organizacją. W ramach Programu usprawniamy organizację pracy w całym łańcuchu wartości, od funkcji handlowych, poprzez działy wspierające, produkcję, gospodarkę magazynową, aż po logistykę i dostawę do klienta. 

Programy Poprawy Efektywności w liczbach:

+
wdrożeń
+
konsultantów / wdrożeniowców
%
średni wzrost produktywności
%
min. poprawy zysku naszych Klientów
Projekt realizowany w fabryce montażu przy współpracy z 4Results pozwolił nam dokonać przełomowych zmian w organizacji i sposobach działania, które stały się dźwignią do zwiększenia mocy przerobowych fabryki. Dzięki wprowadzonym zmianom możemy realizować więcej projektów w krótszym czasie.
Sławomir Szachmytowski
Dyrektor Produkcji, Alrec In-store
Projekt realizowany w fabryce montażu przy współpracy z 4Results pozwolił nam dokonać przełomowych zmian w organizacji i sposobach działania, które stały się dźwignią do zwiększenia mocy przerobowych fabryki. Dzięki wprowadzonym zmianom możemy realizować więcej projektów w krótszym czasie.
Sławomir Szachmytowski
Dyrektor Produkcji, Alrec In-store

Metody i narzędzia wykorzystywane w Programach Poprawy Efektywności:

Lean manufacturing & Lean RfS

MUDA w procesie nie stanowi dla nas problemu. Skutecznie redukujemy marnotrawstwa, skracamy LeadTime’y, a kompleksowe wykorzystanie strategii i narzędzi Lean pomaga pokonać nawet największe wyzwania. Wdrażamy rozwiązania Lean RfS razem z twórcą i naszym partnerem Ian'em Glenday'em.

Kaizen & Continous Improvement

Nasze podejście do ciągłego doskonalenia opieramy o metodologię KAIZEN i Toyota Kata. Naszym priorytetem jest budowanie trwałej zmiany. Pracujemy nad tym, aby wasza firma stała się organizacją uczącą się.

Podstawy TPM

Problemy z parkiem maszynowym rozwiązujemy szybko i sprawnie stosując podstawy strategii TPM (Total Productive Maintenance). Nasz cel jest zawsze taki sam - Zero Awarii!

Teoria ograniczeń

Wąskie gardło? A może wasz proces ma ich kilka? Skutecznie wdrażamy założenia Teorii Ograniczeń (ToC). Co więcej, naszym partnerem strategicznym jest największy ekspert w tej dziedzinie, wieloletni współpracownik twórcy metody Elijjahu M. Goldratta - Mickey Granot.

Jak przebiega projekt wdrożeniowy:

Nasi klienci, którzy czerpią korzyści z PPE:

Inspiruj się sukcesami firm, które wykorzystały nasze kompetencje:

Polecane produkty:

Aktualności

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart