Piotr Kolmas

KONSULTANT, TRENER, MENEDŻER

Jestem związany z 4 Results od samego powstania Firmy. Na początku jako trener i konsultant 
w obszarze rozwoju kompetencji zarządczych, przywódczych i efektywności biznesowej. 
Od kilkunastu lat prowadzę projekty skierowane na wzrost efektywności biznesowej poprzez rozwój kompetencji pracowników. Mam ogromne doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu zmian nastawionych na osiąganie wymiernych efektów biznesowych. Pracuję poprzez realizowanie szkoleń, warsztatów, działań doradczych oraz coachingowych. Koncentruję się zarówno na pracy indywidualnej, w małych grupach i zespołach, jak również na dużych zbiorowościach całych organizacji. Współtworzyłem koncepcję Przywództwa Angażującego i autorską metodę aktywizacji pracowników 4Q&Check.

Obecnie specjalizuje się w zagadnieniach związanych z wdrażaniem zmian i kształtowaniem przywództwa w organizacjach biznesowych. Pracuję także jako interim manager i doradca zarządów. Pomagam w budowaniu i wzmacnianiu zespołów zarządczych skoncentrowanych na wynikach i celach. Wspieram przekładanie celów strategicznych i samej strategii na cele operacyjne i pomagam w wyposażeniu kluczowej kadry w odpowiednie kompetencje umożliwiające jej realizację.

Zajmuję się też uruchamianiem nowych działalności typu start-up. Wspieram przedsiębiorców 
w określeniu efektywnego modelu biznesowego, organizacji działania, struktury organizacyjnej, sprzedaży. Zajmuję się rozwojem założycieli i przygotowuję ich do działania w warunkach konkurencyjnego rynku.

Prowadzę także projekty związane ze zmianami właścicielskimi. Specjalizuję się w tematyce sukcesji. Wspieram zarówno przekazujących formalne przywództwo, jak i obejmujących nową rolę. Pomagam w łagodnym przejściu całego procesu i zapewnieniu realizacji założeń biznesowych całej zmiany.

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizowałem się 
w obszarze marketingu i sprzedaży. W tym obszarze zaczynałem też karierę zawodową. Specjalizuję się też w tematyce związanej ze sprzedażą i obsługą klienta. Od studiów byłem związany merytorycznie z obszarem sprzedaży i obsługi klienta. 
Przez kilka lat zajmowałem się rozwojem obszarów Call Centers oraz rozwoju kompetencji sprzedaży i obsługi klientów. Jestem autorem koncepcji zwiększania sprzedaży poprzez wykorzystanie potencjału klienta opisanej w książce „Sprzedaż pogłębiona 2.0”.

Jako konsultant/trener pracowałem m.in. dla:  Aviva, AXA, BZ WBK, Cemex, Citibank, Carlsberg, Grupa Energa, Kraft Foods/Mondelez, Kruszwica, MTV, Nestle, Orange, Orlen, Piotr i Paweł, Polkomtel, PTC, PZU, Skanska, TBM Snacks, Telekomunikacja Polska.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart