Krzysztof Kolasiński

Konsultant

Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze usługowym jak i produkcyjnym przy wdrażaniu i doskonaleniu procesów, metod i narzędzi takich jak: programy sugestii pracowniczych, różnych metod rozwiązywania problemów,  mapowania procesów Makigami, 5S, TWI – wszystkich filarów.  Moja pasja do Lean oraz satysfakcja jaką daje mi praca z ludźmi w usprawnianiu ich pracy, powoduje, że rezultaty, które wypracowujemy są długotrwałe i stanowią stabilną podstawę dla organizacji w budowaniu dopasowanych do potrzeb filarów kultury ciągłego doskonalenia.
Ostatnie 18 lat mojej pracy to lata pełne zaangażowania i zdobywania wiedzy i praktycznego doświadczenia z zakresu Lean management na stanowiskach technicznych, kierowniczych średniego szczebla, po stanowiska CI Country Expert. W tym czasie brałem udział w projektach budowania od podstaw i  usprawniania systemów informatycznych, eliminowania strat materiałowych i procesowych, standaryzacji procesów usługowych i produkcyjnych.

Uczestniczyłem w wielu warsztatach i kursach związanych z Lean, m.in. są to: Standaryzacja, Doskonalenie operacji, instruowanie pracowników, metody rozwiązywania problemów -A3, Mapowanie i optymalizacja procesów, czy budowanie systemów sugestii pracowniczych i systemu spotkań operacyjnych.

Ukończyłem studia na kierunku zarządzanie, o specjalizacji zarządzanie projektami w Wyższej szkole Gospodarki Euro regionalnej.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart