W związku z pandemią koronawirusa, chaosem informacyjnym i sprzecznymi informacjami, jakie docierają do nas w zależności od źródła, każdy z nas, prowadzący działalność gospodarczą stanął przed wielkim znakiem zapytania.

 Niektórzy zastanawiają się, jak utrzymać płynność, czy wstrzymywać zakupy, produkcję, albo czy zwalniać załogę.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw nowemu wyzwaniu i w gronie naszych doświadczonych konsultantów przygotowaliśmy wsparcie, które może pomóc Państwu w tej trudnej rzeczywistości. 

Proponujemy darmowe, zdalne warsztaty dla właścicieli i kadry zarządzającej, w trakcie których wspólnie zdiagnozujemy sytuację i warunki, w jakich przez najbliższy czas przyjdzie nam funkcjonować. Tak, żeby kluczowe decyzje podejmować bazując na danych i analizie wariantów, a nie przeczuciach lub spontanicznych pomysłach.

Efektem tych warsztatów będą wypracowane możliwe scenariusze działania w horyzoncie krótko i średnioterminowym. Dla tych scenariuszy możemy również wypracować plan działań, aby jak najbardziej uprawdopodobnić ich realizację.

W zależności od scenariusza i przyjętego planu działania możemy przygotować, bazując na naszych kompetencjach i doświadczeniu, konkretne programy wspierające realizację przyjętych strategii.

Konsultanci, którzy będą służyć Ci wsparciem:

Piotr Wrzeszcz BIOGRAM

Paweł Rynkiewicz BIOGRAM

Beata Ducin BIOGRAM

Renata Łapińska BIOGRAM

Patrycjusz Skakuj BIOGRAM

Andrzej Bartczak BIOGRAM

Marcin Mikrut BIOGRAM

Michał Andrejczuk BIOGRAM

Zadzwoń lub napisz do nas z prośbą o umówienie darmowych konsultacji:


Marcin Mikrut
marcin.mikrut@old.4results.pl
tel. kom. +48 882 106 801

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart