Niewątpliwie obecna sytuacja powoduje bardzo złożone dylematy, napięcia i rozterki u każdego z nas.

Jesteśmy stale w kontakcie z liderami wielu organizacji i mamy poczucie, że naszym obowiązkiem, misją jest wspierać liderów w tej trudnej sytuacji. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak wiele zależy teraz od kondycji, decyzji, umiejętności tych, którzy decydują o innych.

Do 10 kwietnia psychologowie i konsultanci Akademii Psychologii Przywództwa i 4Results codziennie będą udzielać nieodpłatnych, indywidualnych (jednorazowych) konsultacji dla liderów. Podczas dyżuru  (tele- lub wideokonferencje) wspieramy każdego lidera, który czuje, że potrzebuje rady,  wsparcia związanego z wyzwaniami: gdy sytuacja jest napięta i niepewna, a reakcje ludzi stają się jeszcze większym wyzwaniem, zespół pracuje w chaosie (często zdalnie), niepewność potęguje obawy co do przyszłości ludzi w naszym biznesie.

 Ponieważ nie wiemy jak duże będzie zapotrzebowanie na konsultacje przewidzieliśmy na razie codzienny dyżur przez 1,5 h (1 eksperta). Jeśli sytuacja będzie wymagać większego zaangażowania wówczas rozszerzymy nasze wsparcie w miarę możliwości.

Trenerzy i psychologowie na dyżurze telefonicznym:

Małgorzata Lisak BIOGRAM

Dariusz Wołoszczyk BIOGRAM

Rafał Zdańkowski  BIOGRAM

Eliza Markowicz BIOGRAM

Jakub Zając  BIOGRAM

Mariusz Turek BIOGRAM

Wspólna akcja:

Zadzwoń lub napisz do koordynatora z prośbą o umówienie rozmowy:

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart