Wojciech Świątek

KONSULTANT

W 4Results uczestniczę we wprowadzaniu zmian u naszych klientów w oparciu o metodykę Pozytywna Produktywność®. Dbam o dostarczenie w toku realizowanych z klientami projektów wymiernych rezultatów biznesowych i wzrost motywacji i zaangażowania ludzi a także transfer wiedzy.

Moją pasją jest efektywne łączenie twardych, narzędziowych elementów projektowych z miękkimi metodami przeprowadzania zespołów przez zmianę.

Posiadam certyfikacje z obszaru Projekt Managementu (Prince2, Agile PM), Outsourcingu (CIMA GBS) jak i księgowości (Księgowy bilansista).

Jestem absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na  Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznymi Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych Analizy Finansowej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. 

Posiadam doświadczenie w pracy w Bankowości oraz Outsourcingu, które zdobywałem pracując dla takich firm jak Multibank, Nordea Bank oraz Infosys Polska.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart