Wiesław Karpowicz

DYREKTOR DS. ANALIZ STRATEGICZNYCH I FINANSÓW PRZEDSIĘBIORSTW

Moim celem jest wypracowanie po stronie Klienta takich rozwiązań, które wprost przekładają się na jego większą zyskowność i operatywność. W efekcie organizacja Klienta jest stabilniejsza, bezpieczniejsza oraz działa w warunkach odpowiednich do budowania jej silnej pozycji na rynku.

W projektach wspieram firmy na poziomie strategicznego doradztwa w obszarach kontrolingu i finansów, a także porządkowania, organizacji i optymalizacji ich struktur biznesowych oraz realizowanych przez nie procesów. Specjalizuję się w doskonaleniu zarządzania strategicznego i zarządzania wydajnością (Corporate Performance Management).Dodatkowo wspieram Klientów poprzez szkolenia, warsztaty, mentoring oraz sesje coachingowe dla kierownictwa.

Jestem współautorem planów naprawczych i restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw oraz skutecznych strategii rentownego wzrostu. Przez ponad 15 lat obejmowałem stanowiska dyrektora finansowego, członka zarządu i prokurenta w międzynarodowych korporacjach o wysokich standardach zarządzania (m.in. Sanofi, Danone, Rexam). Przez 3 lata kierowałem departamentem ekonomicznym Ministerstwa Ochrony Środowiska, gdzie odpowiadałem m.in. za prywatyzację przedsiębiorstw państwowych oraz zarządzanie funduszami pomocowymi.

Prowadziłem projekty coachingowo/szkoleniowe dla: Indykpol S.A., SM Spomlek, Aliorbank S.A. oraz projekty wdrożeniowe dla innych Klientów.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart