Renata Driscoll

TRENER, COACH BIZNESU, MENTORKA

Prowadzi warsztaty i szkolenia po angielsku i po polsku. Wspiera innych w rozwoju kariery zawodowej, w odkrywaniu swoich mocnych stron, zasobów i pasji oraz w osiąganiu wyznaczonych celów w procesie life & business coachingu i coachingu kariery.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Informatyka, podyplomowe studia z PR i Kreowania Wizerunku oraz z Zarządzania Zakupami na SGH.

Posiada certyfikaty:

 • coach ICF (Business Coaching Diploma, PwC, akredytowane przez ICF i EMCC),
 • umiejętności trenerskichTrain The Trainer” (Uniwersytet Warszawski),
 • Insights Discovery® Practitioner (akredytowane przez Insights Poland),
 • project manager Prince2 Foundation (Devoteam Center of Excellence, akredytowane przez APMG UK).

Poza tym jest doświadczoną managerką, inwestorką i praktykiem biznesu. Ma ponad 20 lat doświadczenia w biznesie na stanowiskach managerskich w polskich i międzynarodowych firmach w takich branżach jak: konsulting (BIG4), FMCG, telefonia cyfrowa i media. Wśród jej pracodawców byli: EY, KPMG, Unilever, T-Mobile, ITI Group, TVN, Multikino. Poza tym prowadziła projekty/szkolenia m.in. dla: Grupa Onet, Legia Warszawa, Grupa Eurozet, Enel-Med, RAS Polska, LPP, Accenture, BASF.

Zarządzała działem audytu wewnętrznego oraz działem zakupów i kontrolingu biznesowego na stanowisku dyrektora.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart