Michał Kuśmider

Konsultant

Łączę doświadczenie w obszarach komercyjnych ze swoją pasją wdrażania projektów z obszaru Lean, Lean/RfS (Repetitive Flexible Supply), Just in Time, QRM. W 4Results wprowadzam metodę Lean/RfS, której uczyłem się od jej twórcy Iana Glendaya. Jestem praktykiem biznesu z doświadczeniem i sukcesami w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem w branży FMCG zarówno w międzynarodowych koncernach jak i w firmach polskich, w kategoriach:  żywnościowej, higieniczno-kosmetycznej, drobnego AGD. Przez 18 lat, m.in. jako Dyrektor Sprzedaży, odpowiadałem za rozwój sprzedaży na rynku polskim i w eksporcie – z sieciami detalicznymi i z dystrybutorami rynku tradycyjnego – zarówno produktów markowych jak i marek własnych klientów. Zarządzałem trzydziestoosobowymi zespołami sprzedaży. W swoim dorobku mam również udział w restrukturyzacji Huty Szkła Wołomin, jej ekspansji eksportowej i marketingowej zmianie wizerunku oraz wiele projektów z zakresu optymalizacji działań operacyjnych w takich firmach jak Unilever, czy Mondelez.

Ukończyłem z wyróżnieniem Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie i Marketing, a tematem moje pracy magisterskiej było Wdrażanie Systemu Just in Time. Moja życiowa filozofia – Zdrowa Firma, Zdrowi Ludzie.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart