Maciej Trybulec

TRENER, MÓWCA

W ten sposób pomagam im sprostać wyzwaniom związanym z czasami permanentnej zmiany, w których żyjemy.  Dzięki tym umiejętnościom mogą budować swoją charyzmę realizując cele biznesowe i czerpiąc satysfakcję ze stylu przywództwa, który lepiej sprawdza się w czasach „nowej normalności”.

Po raz pierwszy poczułem, że to jest właśnie to co chce robić, gdy doświadczyłem na sobie samym jak zmiana stylu przywództwa firmy, którą prowadziłem przekłada się na wyniki biznesowe, zaangażowanie i motywację zespołu, uruchomienie pokładów kreatywności, oraz poprawę równowagi zawodowo prywatnej. Pomyślałem wtedy, że chcę się tym doświadczeniem dzielić z innymi i pomagać im w budowaniu umiejętności liderskich, które pozwolą im stać się lepszymi i skutecznymi przywódcami.

Posiadam ponad 27-letnie doświadczenie pracy w dużych koncernach farmaceutycznych. Należę  do zespołu Partnerów Intent-Based Leadership, prowadzonego przez Davida Marquet’a  i blisko współpracuję z 4Results, szczególnie w  obszarze przywództwa i sztuki wystąpień publicznych. Jestem członkiem  Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart