Joanna Wazowicz

PARTNER

Wierzę w sprzedawców, którzy  chcą pomagać, a nie wciskać produkt.  Wierzę, że sukces w sprzedaży to połączenie naturalnych talentów,  nastawienia, kompetencji, ale także  dopasowania do procesu sprzedaży w danej organizacji.

Specjalizuję się w rozwoju sił sprzedaży na poziomie strategicznym i operacyjnym. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie w obszarze zarządzania sprzedażą i obsługą klienta zdobyte w międzynarodowych firmach z obszaru finanse, bankowość, telekomunikacja , logistyka. Zarządzałam zespołami sprzedaży pośredniej, bezpośredniej, call  center oraz zespołami obsługi i utrzymania klienta. Pełniłam m.in. funkcję Dyrektora Sprzedaży w NOM Sp z.o.o.. W obszarze sprzedaży zajmuję się  zarówno wspieraniem menedżerów w budowaniu efektywnych zespołów sprzedaży, jak i pracą z zespołami sprzedaży, aby potrafiły wykorzystać swój potencjał i kompetencje. Mam na swoim koncie wiele projektów doradczych, których celem biznesowym była zmiana modelu sprzedaży z transakcyjnego na doradczy ale także wdrożenie kluczowych zasad efektywności sprzedażowej zespołu, budowanie i wzmacnianie kultury sprzedaży w organizacji, budowanie lojalności klientów.

Przez kilka lat pracowałam jako Interim Manager wspierając firmy Most Wanted i Apexnet w budowaniu od podstaw zespołów sprzedaży, a następnie rozwijając ich kompetencje sprzedażowe.  Dzięki pracy w różnych branżach lepiej rozumiem wyzwania moich klientów oraz problemy sprzedawców.

Swoją pracę jako trener rozpoczynałam w Raiffeisen Bank Polska, gdzie wdrażałam z sukcesem program Superior Customer Service Quality.  W pracy trenera łączę wiedzę praktyczną i teoretyczną. Specjalizuję się w projektach i warsztatach z obszaru zarządzania sprzedażą i zespołami sprzedaży  opartych na case study z branży klienta.  

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.  Aktywna, dynamiczna, nastawiona na cel mówią moi klienci. Niespożytą energię rozładowuję biegając.

 

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart