Grzegorz Mucha

Trener / Coach / Mentor

Stawiam na wydobywanie mocnych stron i potencjału.

Realizuję projekty szkoleniowe w oparciu o odkrywanie i budowanie mocnych stron uczestników. Prowadząc warsztat, dbam o dostarczenie i wypracowanie praktycznych umiejętności dopasowanych do specyfiki pracy Klienta, a przez to łatwych do wdrożenia zaraz po szkoleniu.

Od 9 lat jestem certyfikowanym trenerem i coachem. Ukończyłem Szkołę Trenerów Biznesu, Szkołę Coachów i program Coachingu Grupowego. Łączę to z praktyką menedżerską, zarządzaniem firmą i wspieraniem pracowników w rozwoju.

Posiadam wykształcenie ekonomiczne (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), ugruntowane poprzez biznesowe studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowe studia z Telekomunikacji Cyfrowej na Politechnice Wrocławskiej.

Jestem praktykującym menedżerem z doświadczeniem w międzynarodowych strukturach, budowaniu struktur sprzedaży, marketingu i nowoczesnych technologii. Współpracowałem z międzynarodowymi organizacjami Payzone, MasterCard, Visa, PayPal realizując projekty dla Banków i sieci handlowych w Europie. Tworzyłem dział Klienta Strategicznego dla biura obsługującego 23 kraje. 

Mam doświadczenie m.in. przy projektach wdrożenia kultury organizacyjnej oraz przygotowywaniu menedżerów i trenerów do rozwoju sieci i zespołów. Jako coach i trener, specjalizuję się w szkoleniach z przedsiębiorczości, umiejętności trenerskich, innowacji, efektywności i stałego rozwoju, opartego na wykorzystaniu potencjału mocnych stron. Pasjonują mnie ludzie i nowe technologie.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart