Dariusz Piwiński

INTERIM MANAGER/TRENER/KONSULTANT

Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach managerskich w czołowych firmach z branż automotive, retail i FMCG. Koncentruję się na konkretnych i praktycznych aspektach biznesowych, z powodzeniem łącząc obszary twarde i miękkie w zarządzaniu. Jako praktyk i coach wspieram w zarządzaniu procesami biznesowymi. Ponadto doradzam w analizie i zarządzaniu zmianą. Pomagam w zdobywaniu nowych kontaktów oraz w poprawie efektywności obsługi kontaktów B2B, B2C oraz telefonicznej. Specjalizuję się również w negocjacjach biznesowych.

Kładę nacisk na praktyczne wykorzystanie wiedzy w czasie szkoleń i coachingu. Pomagam firmom wdrażać strategie sprzedażowe i organizacyjne.

W ciągu 20 lat pracy zawodowej wdrażałem m.in. konieczne zmiany biznesowe w firmach zajmujących się obrotem samochodami używanymi, zarządzałem największą w Polsce jednostką biznesową w obszarze obrotu UC. Jako trade manager odpowiadałem także za sprzedaż wielokanałową. Będąc szefem sprzedaży prowadziłem portfel kilku marek, w tym premium. Wdrażałem złożone procesy, m.in. restrukturyzacyjne, zmiany organizacyjne, nowe systemy wynagrodzeń wiążące aktywność handlową z celami, motywacją i jakością.

Obecnie uczestniczę w projektach, których celem jest rozwój i skuteczne zarządzanie biznesem.

Wykształcenie: Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pracowałem przy projektach realizowanych m.in. dla:  VW Group Polska, AAAAuto, Summit Auto, Polska Grupa Dealerów, OLYMP, Digital KG, Turomilk Polska, Groupauto Polska, Real. Swoją karierę zawodową rozpoczynałem w grupie Agora.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart