We wrześniu 2005 powstała firma 4Results – dokładnie 15 lat temu! W tym roku jeszcze nie wiemy, czy się spotkamy  (a jeśli tak, to kiedy?) na wspólnym świętowaniu w naszej siedzibie. W oczekiwaniu na ten moment poprosiliśmy Was, Klientów, abyście nagrali samodzielnie historie poświęcone współpracy z naszą firmą, życzenia, spostrzeżenia dotyczące naszej działalności. Dziękujemy wszystkim, którzy się na to zdecydowali! Zobaczcie sami: 

Pitch o projekt pod szkołą

Wojciech Jezierski z Abris Capital o niezwykłym spotkaniu z jednym z liderów firmy 4Results.

Przeminęło z wiatrem

Katarzyna Florkiewicz z British American Tobacco o niespodziewanej sytuacji, która zastała jednego z trenerów na miejscu szkoleniu. 

Twardy feedback dla Zarządu

Aleksandra Smorawa, członek zarządu Pamapol w latach 2018-2020 o ostrej informacji zwrotnej, którą otrzymała od konsultantów 4Results.

Starsza siostra

Anna Turska i Paweł Tomczykowski  z Kancelarii Ożóg Tomczykowski opowiadają o początkach współpracy z 4Results przy projektach coachingowych.

Klienci z pierwszych stron gazet

Andrzej Olszówka ze Storck opowiada o współpracy z 4Results i życzy nam Klientów z pierwszych stron gazet.

Nr 1 w Polsce

Tomasz Miśkiewicz z firmy TBM życzy nam, abyśmy zdobyli palmę lidera w działaniach doradczych w Polsce.

Zgrana ekipa

Małgorzata Dębek z Agencji Dębek wspomina moment poznania 4Results w 2013 r.

 

Już wkrótce pojawią się tutaj następne nagrania! 

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart